Začněte využívat energii ze slunce

Společnost je založena na znalostech, zkušenostech a preciznosti v oboru fotovoltaiky.

MAMTU Solar Group s.r.o.  je komplexní, zákaznicky orientovaná společnost působící na českém trhu. 

Co je to fotovoltaika a proč si ji pořídit?

Zjednodušeně řečeno je to elektrárna, která přeměňuje energii ze slunce na elektrickou energii pomocí fotovoltaického jevu. FVE – systém je tvořen z několik komponentů. Základem jsou fotovoltaické panely, které jsou umístěné na hliníkové konstrukci. Vyrobená elektřina následně putuje do střídače, který přemění stejnosměrné napětí na střídavé.

Následně se systém připojí na stávající rozvody a lze ho rozšířit o baterie nebo do ohřevu vody, nabíjení elektromobilu atd. FVE elektrárna a její finanční návratnost projektu se odráží od vyrobené elektřiny a ceny energie ze sítě. Průměrná návratnost elektrárny je 7 až 10 let a poté Vám už jen vydělává.

Slunce vám účet za elektřinu nepošle.

Věříme v profesionalitu​

Díky naší spolupráci se špičkovým zahraničním obchodním partnerem s dlouholetou praxí, který nám dodává kvalitní materiál a profesionální instalační týmy, jsme schopní realizovat fotovoltaické elektrárny rychle a především kvalitně. Pomáháme tak stovkám domácností a firem snížit efektivně účty za elektřinu po celé České republice.

Spojení s klientem je náš výchozí bod

Ať už vlastníte dům nebo firmu, náklady na elektřinu mohou tvořit velkou část vašich měsíčních výdajů. I když nevyrobíte 100 % spotřebované energie, solární energie sníží vaše účty za energie a ušetří vám spoustu peněz. Solární panely poskytují mnoho výhod, především ekonomického a ekologického charakteru.

Věřte nám – jste v dobrých rukou

Společně s obchodními partnery, kteří patří ke špičce na trhu využíváme nejmodernější dostupné technologie, díky kterým můžeme realizovat stabilnější a efektivnější energetické projekty. Jsme s klientem v každé fázi realizace – od bezplatného auditu, přípravy individuálního projektu, odeslání žádosti o připojení, podpisu smlouvy, financování, montáže, zapojení, revize, vyřízení dotací až po následný servis.

představíme Vám postup instalace fotovoltaiky krok za krokem

Jaký bude postup?

Přímo na místě zhodnotíme nemovitost a doporučíme nejvýhodnější řešení. Probereme s vámi spotřebu domácnosti, zjistíme potřebné údaje o vaší střeše, zeptáme se na případné individuální požadavky a doporučíme nejvýhodnější řešení.
 
Jakmile odsouhlasíte navržené řešení, připravíme vám návrh smlouvy s přehledným rozpočtem.
 
Zpracujeme všechny podklady, které jsme od vás získali při osobní návštěvě a připravíme vám nabídku.
 
Instalaci provede náš profesionální tým zkušených montérů FVE. Jednodušší instalace zvládnou během dne, ty složitější nejpozději do cca  3-4 dnů.
 
Po zapojení FVE elektrikářem prověří správnost zapojení celého systému revizní technik a předá vám dokumenty nezbytné pro připojení do distribuční sítě.
 

Jak požádat o dotaci?
Vše vyřídíme za Vás

Dotace až 50% z celkové částky

Máte zájem o nezávaznou poptávku?
Vyplňte náš dotazník.